Lesrooster 2018/2019  

Klik hier voor een overzicht wanneer er géén DOS lessen zijn (vakanties)
Klik hier voor een overzicht van de zalen waar lesgegeven wordt

Bij uren die op dit moment een wachtlijst hebben, kunt u zich op de wachtlijst laten plaatsen.
Neem daarvoor contact op met de ledenadministratie; Marja Ceulen 0251-653743 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Jazz-dance jeugd

Zaal Tijd Naam les  
Di Jul. van Stolberg 16.00 - 17.00 Jazz-dance groep 6/7/8
 
17.00 - 18.00 Jazz-dance 12/14 jr
 
18.00 - 19.00 Jazz-dance 15/17 jr
 
19.00 - 20.00 Jazz-dance 18+
 
Wo Walingstuin 16:15 - 17:00 Jazz groep 1/2  
17:00 - 18:00 Jazz groep 3/4/5
 
Vr Jul. van Stolberg 16:00 - 17:30 C-selectie Jazz-dance  
17:30 - 19:00
B-selectie Jazz-dance  
  19.00 - 20.30 A-selectie Jazz-dance
  20:30 - 22:00 Showteam Fris  

Ouder en Kind gym / Kleutergymnastiek

  Zaal Tijd Naam les  
Wo 
Jul. van Stolberg 15:45 - 16:45 Kleuters  
Za
Roosevelt 09.00 - 10.00 Ouder en kind gym *wachtlijst*    
10.00 - 11.00 Kleuters (groep 1/2) *wachtlijst*  

Recreatie turnen meisjes / jongens gym

Zaal Tijd Naam les  
 Wo Jul v Stolberg 17.00 - 18.00 Meisjes/jongens 6-8 jr 
(groep 3 / 4 / 5) *wachtlijst*
 
18.00 - 19.00 Meisjes/jongens 9-11 jr
(groep 6 / 7 / 8) *wachtlijst*
 
Do
1e Groenelaan 16.00 - 17.00 Meisjes 6-8 jr *wachtlijst*  
    17.00 - 18.00 Meisjes 9-12 jr *wachtlijst*  
Za
Roosevelt 11.00 - 12.00 Meisjes 6-8 jr
(groep 3 / 4 / 5) *wachtlijst*
 


Selectie turnen

Zaal Tijd Naam les  
Ma
1e Groenelaan 16.00 - 18.00 B selectie turnen (kleine keur)
18.00 - 20.00 A selectie turnen (grote keur)
Wo
1e Groenlaan 16.00 - 18.00 B selectie turnen (kleine keur)  
18.00 - 20.00 A selectie turnen (grote keur)  

Trampolinespringen

Zaal Tijd Naam les  
Di
Sporthal
zaal 3
18.00 - 19.00 Trampolinespringen *wachtlijst* 
 
19.00 - 20.00

Trampolinespringen

 
20.00 - 21.00 Trampolinespringen
 
Vr Sporthal
zaal 3
18.30 - 19.30

Trampolinespringen 

19.30 - 20.30 Trampolinespringen  
20.30 - 21.30 Trampolinespringen  

Volwassenen uren

Zaal Tijd Naam les  
Ma
Sporthal
zaal 3
09.00 - 10.00 Aerobics Steps  
10.00 - 11.00 Aerobic low impact / grondgym 50+ *wachtlijst*  

Jul v Stolberg 

19.45 - 20.45 Bodyshape *wachtlijst*  
         
Di
Roosevelt 18.45 - 19.45 Callanetics  
19.45 - 20.45 Callenetics
 
20.45 - 21.45 Conditietraining heren  
         
Wo
Roosevelt 19.30 - 20.30 Conditietraining dames  
20.45 - 21.45  Yoga *wachtlijst*
  Jul v Stolberg 19.15 - 20.15 Zumba  
         
Do
Sporthal
Zaal 3
10.00 - 11.00 Callanetics   
1e Groenelaan 20.30 - 22.00 Volleybal gemengd *wachtlijst*