Lesrooster 2017/2018

Klik hier voor een overzicht wanneer er géén DOS lessen zijn (vakanties)
Klik hier voor een overzicht van de zalen waar lesgegeven wordt

Bij uren die op dit moment een wachtlijst hebben, kunt u zich op de wachtlijst laten plaatsen.
Neem daarvoor contact op met de ledenadministratie; Marja Ceulen 0251-653743 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Jazz-dance jeugd

Zaal Tijd Naam les Gegeven door
Di Jul. van Stolberg 16.00 - 17.00 Jazz-dance groep 6/7/8
Vlasta Bakker
17.00 - 18.00 Jazz-dance 12/15 jr
Vlasta Bakker
18.00 - 19.00 Jazz-dance 16/18 jr
Vlasta Bakker
19.00 - 20.00 Jazz-dance 19+
Vlasta Bakker
Wo Jul. van Stolberg 15:00 - 15:45 Jazz groep 1/2 Tessa Koot
15:45 - 16:45 Jazz groep 3/4/5
Tessa Koot
Do Jul. van Stolberg 17:00 - 18:30 C-selectie Jazz-dance Loedie Wijnhoff
18:30 - 20:00
B-selectie Jazz-dance Loedie Wijnhoff
         
 Vr Jul. van Stolberg 19.00 - 20.30 A-selectie Jazz-dance Vlasta Bakker
  20:30 - 22:00 Showteam Fris Vlasta Bakker

Ouder en Kind gym / Kleutergymnastiek

  Zaal Tijd Naam les Gegeven door
Ma
1e Groenlaan 08.45 - 09.45 Ouder en kind gym Marjan Dijkstra
Wo Roosevelt 13.15 - 14.15 Kleuters (groep 1 / 2) Vacature
Za
Roosevelt 09.00 - 10.00 Ouder en kind gym  Bea v.d. Meer
10.00 - 11.00 Kleuters (groep 1/2) Bea v.d. Meer
1e Groenelaan 09.30 - 10.30 Ouder en kind gym
Marlous de Bruijne
10.30 - 11.30 Kleuters (groep 1/2) Marlous de Bruijne

Recreatie turnen meisjes / jongens gym

Zaal Tijd Naam les Gegeven door
Ma
Roosevelt 16.00 - 17.00 Jongens gym Jessica Spaan
17.00 - 18.00 Meisjes 6 - 12 jr *wachtlijst* Jessica Spaan
Wo
Roosevelt

14.15 - 15.15

Meisjes 6-8 jr

Vacature

   
Jul v Stolberg 17.00 - 18.00 Meisjes/jongens 6-8 jr 
(groep 3 / 4 / 5) *wachtlijst*
Jeanet Welboren
18.00 - 19.00 Meisjes/jongens 9-11 jr
(groep 6 / 7 / 8) *wachtlijst*
Jeanet Welboren
Do
1e Groenelaan 16.00 - 17.30 Recreatie plus Bea v.d. Meer
Za
Roosevelt 11.00 - 12.00 Meisjes 6-8 jr
(groep 3 / 4 / 5)
Bea v.d. Meer


Selectie turnen

Zaal Tijd Naam les Gegeven door
Ma
1e Groenelaan 16.00 - 18.00 B selectie turnen (kleine keur) Jeanette Welboren /
Liesbeth Oonk/
Wendy Admiraal
18.00 - 20.00 A selectie turnen (grote keur) Jeanette Welboren /
Liesbeth Oonk/
Wendy Admiraal
Wo
1e Groenlaan 16.00 - 18.00 B selectie turnen (kleine keur) Liesbeth Oonk/Marlous de Bruijne
18.00 - 20.00 A selectie turnen (grote keur) Liesbeth Oonk/Marloes de Bruijne

Trampolinespringen

Zaal Tijd Naam les Gegeven door
Di
Sporthal
zaal 3
17.00 - 18.00 Trampolinespringen 
Birgit Stevenson
18.00 - 19.00

Trampolinespringen

Paulien Aalbers
19.00 - 20.00

Trampolinespringen

Paulien Aalbers
20.00 - 21.00 Trampolinespringen
Paulien Aalbers
Vr Sporthal
zaal 3
18.00 - 19.00

Trampolinespringen*

Philip Elders
19.00 - 20.00 Trampolinespringen* Judith Welp /
Birgit Stevenson
20.00 - 21.00 Trampolinespringen* *wachtlijst* Judith Welp
       * Informeer bij de leden administratie naar beschikbare ruimte op dit uur  

Volwassenen uren

Zaal Tijd Naam les Gegeven door
Ma
Sporthal
zaal 3
09.00 - 10.00 Aerobics Steps Bea v.d. Meer
10.00 - 11.00 Aerobic low impact / grondgym 50+ *wachtlijst* Bea v.d. Meer

Jul v Stolberg 

19.45 - 20.45 Bodyshape *wachtlijst* Bea v.d. Meer
Di
Roosevelt 18.45 - 19.45 Callanetics Marjan Dijkstra
19.45 - 20.45 Callenetics
Marjan Dijkstra
20.45 - 21.45 Conditietraining heren Marjan Dijkstra
Wo
Roosevelt 19.30 - 20.30 Conditietraining dames Marjan Dijkstra
20.45 - 21.45  Yoga *wachtlijst* Marjan Dijkstra of Bea v.d. Meer
  Jul.vStolberg 19:15 -20:15  Zumba  Suzanne Huissen
Do
Sporthal
Zaal 3
10.00 - 11.00 Callanetics  Marjan Dijkstra
1e Groenelaan 20.30 - 22.00 Volleybal gemengd *wachtlijst*
Peter de Zeeuw